תפוח – יעוץ, אימון ופיתוח עסקי
התייעצו איתנו בחינם!

אודות תפוח – ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי

~ פרופיל ~

במקור, בהשראת חכמת הקבלה, היום תפוח – ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי פועל במגוון דרכים של מנטורינג אישי, קבוצתי וארגוני, כדי לעזור אנשים ועסקים בארץ ובעולם ליצור הצלחה וסיפוק בר קיימא בחייהם האישיים והעסקיים, ולהגיע לתוצאות רצויות בעסק ובחיים מהר, אפקטיבי וממוקד.

האתר הנוכחי חושף לפניכם מגוון רחב של תכנים, הדרכות, מאמרים, סרטוני וידאו ועוד, ביניהם גם תוכניות אימון אישי, אימון עסקי וסדנאות העצמה שלמות בארגון במטרה להעצים, לחזק וליצור מודעות של שפע,הצלחה ושיגשוג בחייכם האישיים, העסקיים והארגוניים.

מטרה מרכזית של תפוח– ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי הינה לאפשר לכם לגלות את הפוטנציאל האישי שלכם, ולהביא אותו לידי המימוש באופן הטוב והממוקד ביותר. ואם יש לכם עסק – לגבש חזון עסקי, ליצור אסטרטגיה ותוכנית פעולה.לאפשר לכם ליצור ולפתח את המיזם העסקי שלכם, להגשים את החזון וליצור את ההצלחה שאתם מבקשים לעצמכם בבטחה ובבטחון של מצליחנים.

תוכניות של תפוח– ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי מספקות מגוון כלים רחב שיתאימו להתפתחות אישית באופן כללי (מנטורינג אישי ואימון אישי), ולקידום כל סוג של פרויקט עסקי (אימון עסקי, מנטורינג עסקי, אימון למנהלים, אימון הצלחה והשגת מטרות, אימון בקבוצות וסדנאות להעצמת הצוותים בעסקים ובארגונים).

האני מאמין של תפוח– ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי הוא שבזכות הזיהוי והביטוי המעשי של הנקודה הייחודית שכל אחד מאיתנו מביא לעולם הזה, אנחנו הלכה למעשה, יוצרים עולם טוב יותר לנו ולדורות הבאים.

 

 ~ חזון ~

ליצור עולם טוב יותר לאנשים ועסקים קטנים ובינוניים בישראל הפועל לכל אחד מתוך  ערכים של חירות, כבוד,אהבה, עוצמה, שפע ושיתוף פעולה.

 

 ~ ערכים ~

כבוד האדם
חירות
עוצמה
שפע
אהבה
אכפתיות
אחדות
מצוינות
מקצוענות
שירות
הוגנות
יחסי win win
שיתוף פעולה

 ~ משימה ~

המשימה של תפוח – ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי ליצור לכל בעל עסק, יזם או מנהל, כמו גם חברה או ארגון, באשר הוא בישראל, מרחב לצמיחה אישית ועסקית המאפשר לו ללמוד, לשגשג ולחגוג חיי כבוד, שפע ורווחה כלכלית. כל זאת באמצעות תהליכי אימון עסקי אישיים, ייעוץ וליווי עסקי אישי וארגוני, הדרכות קבוצתיות וסמינרים עסקיים ברמת איכות וסטנדרט שירות יוצאים מן הכלל.


~ אנחנו מאמינים ש… ~

הכל אפשרי

מודעות עצמית היא המפתח להצלחה בחיים

החיים הם אימון

לדון לכף זכות

אמינות, הוגנות, מקצוענות

האמת משחררת לחופשי

היקום מריע למעשים, ולא למחשבות

מחויבות לשינוי היא ראשית פריצת הדרך

התשובות הנכונות הן לעולם בתוכנו

יושרה, שלמות והוגנות

(win win) יחסי עבודה על בסיס שיתוף פעולה

.צעדים קטנים יוצרים שינויים גדולים

יש כוח עליון

אהבה הינה התשובה

נסים לא קורים, אנחנו יוצרים אותם