תפוח – יעוץ, אימון ופיתוח עסקי
התייעצו איתנו בחינם!

אימון עסקי

מהו אימון עסקי?

מטרת המודל של אימון עסקי ב-תפוח – אימון אישי לאנשים ועסקים היא לעזור לכם להפוך את העסק שלכם למכונת מזומנים משומנת. לעסק משגשג שמשרת אותכם ומאפשר לכם לחיות חיים טובים יותר.

אימון עסקי או אימון אישי למנהלים מתאים לכל בן אדם או בעל עסק שאחראי על יחידת רווח כלשהי. בין אם המטרה לתת מענה של שירות או מוצר ללקוח. בין אם מדובר על מנהל האחראי למחלקה שתפקידה לתת מענה למחלקות אחרות בארגון.what-is-business-coaching

בסרטון הבא תגלו מה מבדיל את השיטה של אימון עסקי בתפוח מרבים אחרים ולמה היא זכתה להצלחה כל כך גדולה? מה מבדיל את אימון עסקי מאימון אישי, ולמה אימון אישי הוא הליבה של כל אימון עסקי? זאת הזדמנות שלכם להכיר לעומק את השיטה הייחודית של אימון עסקי של תפוח – אימון אישי לאנשים ועסקים. שעשויה ליצור פריצות דרך והצלחה עסקית גם בעסק שלכם.

==========================================

==========================================
איך אימון עסקי יכול לתרום לך או לעסק שלך?

בעל עסקי שמחליט להיכנס לתהליך אימון עסקי יכול להרוויח במגוון תחומי פעילות העסקית שלו. ניתן אמנם לחלק את התועלות הרבות למספר קטגוריות הבאות.

איך אימון עסקי עובד?

במאמר זה ברצוני לגעת לאופן שבו מתנהל התהליך של אימון עסקי. מודל של אימון עסקי של תפוח מורכב מ-7 מודולים עסקיים. מודל אימון עסקי זה פותח על ידי מייקל גרבר.