התייעצו איתנו בחינם!

שי ותהילה פאר

ישראל היקר, תודה רבה לך על הדרך הנפלאה שעברנו איתך,על ההשקעה שלך ,על המקצועיות שבך,ההבנה העמוקה והנתינה שלך היו אינסופיים. השינוי שהתחולל בתוכיינו הביא אותנו למקומות אשר מתאימים לנו ,לאופי שלנו ולאישיות שלנו. נגעת בכול תחומי החיים בכול אחד באופן אישי,הרמת אותנו בכמה רמות למעלה. אם זה בתחום הקריירה,הזוגיות,המשפחה. החיים לפני היו שיגרתיים ובנאלים. עכשיו ,אחרי שסיימנו אימון אישי אצלך,החיים הרבה יותר עוצמתיים ,עמוקים והמטרות קלות להשגה. מאחלים לך המון שפע, אור ,אהבה,שגשוג והכי חשוב במה שאתה הכי טוב הצלחה כמאמן.

תהילה ושי פאר

אורלי לבנה, יזמית אינטרנט, רמת גן

פגשתי מאמן אישי ועיסקי משובח, החל מאיתור הנקודות הדורשות איבחון מדוייק וההולכה של המאומן צעד צעד בעדינות ורגישות דרך נפתולי הנפש וההביטים המעשיים. עד .להשגת המטרה. תודה, ישראל

ישראל אנך – מטפל שיאצו, דיקור סיני ויפני

עברתי עם ישראל סדרת מפגשי אימון עסקי ממוקדת וקצרה, ואני חייב לציין שפגשתי אדם מקצועי ביותר עם ערך מוסף לייעוץ העסקי. ישראל משלב קידום עסקי עם אימון אישי רוחני. הוא מיקד אותי מאוד במטרות שלי. ולאחר כמה מפגשים הצלחתי ליצור פריצת דרך ולראות התקדמות משמעותית במימוש המטרות העסקיות שלי. ממליץ בחום!!!

ישראל אנך

אלעד הירש, מנכ"ל מעוף" כתיבה שיווקית, קרית אונו

צמתי החלטה הם חלק בלתי נפרד מדרכו של כל עצמאי – גם משלי. את אחד המשמעותיים שבהם עברתי בהצלחה בעזרת ישראל, שגילה 100% מקצוענות, הקשבה ומסירות.

ישראל, מדהים איך במהלך מפגש אחד הצלחת לחבר אותי חזרה ל"אני מאמין" שלי כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורי. בזכות האימון העסקי צלחתי בלב שלם את פרשת הדרכים – ועל כך נתונה לך הכרת תודה עמוקה!

אלעד הירש

נתן אמסטר – מרכז תמציות פרחי ארץ ישראל, מטפל, מאבחן ומרפה ברפואת תדרים

עברתי עם ישראל בן דוד סדרת אימון עסקי. לישראל דרך מיוחדת לשקף את המחשבות שלך בצורה כזו שכאשר אתה שומע אותן מבחוץ מתעוררות בך תובנות המאפשרות לך לראות מה אתה צריך לעשות באופן שונה משעשית קודם כדי לעמוד במטרות עתידיות שהצבת לעצמך. ישראל מאפשר לך לראות שעליך לעשות שינויים פנימיים כדי שהתוצאות שלך במציאות ישתנו. אני ממליץ לכל אחד להיפגש עם ישראל לפגישה כי כשאתה יושב מולו אתה מרגיש ביטחון שיושב מולך אדם מקצועי הממוקד כולו בך ובצרכיך המקצועיים.

נתן אמסטר

www.HolyLandEssences.com

גלי כרמלי שרים – כתיבה שיווקית וקידום באינטרנט ומדיה חברתית

ישראל היקר,

החלטתי להיעזר באימון עסקי איתך מאחר שהרגשתי שאני לא מנצלת נכון את הזמן. יש לי הרבה עיסוקים

והרגשתי שאני זקוקה לעזרה בניהול סדרי עדיפויות. הייתי במקום שבו לא היו לי הרגלי עבודה נכונים

היום, אחרי אימון של 3 חודשים איתך, אני מרגישה שאני ממש שולטת בניהול הזמן שלי ותכנון המשימות.

מה שאיפשר לדעתי את ההתקדמות היא ראייה נכונה וממוקדת שלך, הבנה שלך את מקור הקשיים שלי וגם בנייה נכונה של תהליך האימון.

באימון איתך למדתי שאני יכולה להצליח לעבוד בצורה יותר יעילה, שאני לא צריכה לוותר על תכונות שלי או להשתנות במהות שלי אלא רק בכלים שאני מסגלת לעצמי ויכולה להישאר נאמנה לעצמי

כדי להבטיח הצלחה באימון לאנשים שטרם חוו איתך אימון אני יכולה להמליץ לבוא עם ראש פתוח, עם כוונה אמיתית להשתנות וללמוד למרות כל הקושי. לבוא בלי ציניות ולשקול כל הצעה גם אם מרגישים בהתחלה סקפטים.

תודה,

גלי כרמלי שרים

חיים גרינברג – יועץ זוגיות ומטפל בשיטת NLP

את ישראל מצאתי בתקופה קריטית בחיי – תחילת דרכי העסקית כמאמן ומטפל אישי. הכל נראה גדול ומסובך והרגשתי אבוד בעולם האינטרנט והפרסום. לישראל כישורי תקשורת נפלאים, בקלות רבה הוא העביר לי חומר, עזר לי לקבוע יעדים שיכולתי לעמוד בהם וגם טיפל בפן הרגשי בצורה טובה מאד. זכיתי ליהנות מהניסיון הרב שהוא צבר וכך התקצרה לי הדרך בצורה משמעותית. ישראל לא חסך בזמן או בידע שלו. כיום יש לי מגוון כלי שיווק שאני מפעיל בעצמי ומשתמש בהם בביטחון. תודה ישראל

חיים גרינברג

היאלי בן יוסף – יזמית ואשת עסקים

תוך מקום של בלבול, מתוך עוצמה מבוזבזת

האימון אפשר לי למצוא את האמת הפנימית שלי

למצוא את הדרך הנכונה עבורי - מתוך אמונה בהגשמה ושאני יכולה

באימון עבדנו על ראיה בהירה, על כלים פרקטיים ויישומיים, כדי שאוכל ליישם את התובנות בחיי

אני מכירה תודה על המאמן הגדול שעבד מולי ולצידי בדרך להגשמת היעוד שלי. תודה

היאלי בן יוסף

אלון יהודה היבש – מטפל ומפתח שיטת ריפוי של ארבעת הימים של ארץ ישראל

ישראל, אתה המלאך שלי

התגלגלת לי לחיים באורך פלאי. ובנדיבות, הקשבה, סבלנות ורוחב לב

עזרת לי למצוא את הביטחון והאמון

בעזרתך אני הופך חזון - מחלום למציאות, מטשטוש לבהירות

מתקיעות לעשיה. אין במילים להוקיר - תודה

אני עוד בתחילת הדרך, אבל בזכותך אני לא מדדה באפלה

אני צועד עכשיו על דרך ברורה וסלולה

ההרגשה היא טובה מאוד, ולך שוב – תודה

באהבה

אלון יהודה היבש