תפוח – יעוץ, אימון ופיתוח עסקי
התייעצו איתנו בחינם!

אימון אישי

מהו אימון אישי?

מהו אימון אישי ומהו אימון אישי בשיטה של תפוח – אימון אישי לאנשים ועסקים. זאת הזדמנות שלכם לגלות את השיטה של אימון אישי בה אנשים ועסקים יוצרים פריצות דרך בחיים האישיים והעסקיים שלהם.

what-is-business-coaching

מה מניע אותך? איפה אתה נמצא בחיים? האם הגשמת את מה שבאת לממש?

אימון אישי הינו כלי המאפשר לאדם לחבר בין המצב המצוי למצב הרצוי שלו בחיים. תהליך של אימון אישי הינו תהליך קצר מועד (החל מ-3 חודשים) מכוון לעתיד שמאפשר לאדם ליצור שינוי ופריצת דרך בחייו, תוך מימוש מטרותיו, הגשמה עצמית ויצירת חיים משמעותיים יותר.

שלושת התחומים הפופולריים ביותר באימון אישי הם אימון לניהול זמן, אימון קריירה ואימון עסק. בעזרת אימון אישי האדם משיג מטרותיו קצרות ורחוקות מועד, הולך בדרך הגשמה עצמית ויצירת עתיד שבו בחר ושבאמת רצוי לו.

אימון אישי הינו תהליך שבו המאמן מסייע למתאמן להגדיר את מטרותיו, לשקף את נאמנותו של של המתאמן למטרות שקבע לעצמו ולהגשים אותם. תהליך של אימון אישי אחד על אחד מאפשר לבחון ולזהות את החזון האמיתי של המתאמן, לגזור ממנו את היעדים והמטרות הרצויות ולגבש תוכנית פעולה שתוביל אותו צעד אחרי צעד למימוש והגשמה עצמית שלו.

למה לעשות אימון אישי?

אימון אישי מאפשר צמיחה אישית תוך פרקי זמן קצרים יותר. להבדיל מפסיכולוג, שמפנה את תשומת הלב של המטופל לעבר שלו, תהליך של אימון אישי מכוון עתיד. נכון, החיים הם המורה הכי גדול, אבל האם תמיד אנחנו מצליחים לזהות את השיעורים שלנו בחיים? האם תמיד מתאפשר לנו לדייק ולהפנות את תשומת הלב שלנו למקומות שבאמת חשובים וקריטיים עבורנו כרגע? בשיחה שבועית של אימון אישי, אנחנו מקבלים הזדמנות לעשות סדר עדיפויות, להבדיל בין עיקר לטפל ובכך ליצור חיים שבאמת חלמנו עליהם.