תפוח – יעוץ, אימון ופיתוח עסקי
התייעצו איתנו בחינם!

ישראל בן דוד

ישראל בן דוד - מאמן עסקי

ישראל בן דוד – כרטיס ביקור


מאמן איש, יועץ עסקי וארגוני,

מייסד ומנכ”ל

תפוח – ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי

Facebook.com/israelbendavidonline

Facebook.com/tapuachcoach

עוזר לאנשים ועסקים להגיע לתוצאות רצויות בעסק ובחיים מהר, אפקטיבי וממוקד.

מומחה להתפתחות אישית ורוחנית, צמיחה ופיתוח עסקי, יצירה ומינוף נכסים פיננסים מניבים.

תלמיד ומורה לחכמת הקבלה מזה למעלה מעשור.

בוגר מנהל עסקים תואר ראשון (אוניברסיטת בן גוריון, 2002).

רקע אישי

שמי ישראל בן דוד, 39, תושב בני ברק.

אני מאמן אישי, יועץ עסקי וארגוני,

מייסד ומנכ”ל של תפוח – ייעוץ, אימון ופיתוח עסקי.

הקמתי את תפוח בשנת 2005 במטרה מרכזית אחת – לעזור ליותר ויותר אנשים ועסקים להפוך את חייהם האישיים והעסקיים לטובה, ולהגיע לתוצאות רצויות בעסק ובחיים מהר, אפקטיבי וממוקד.

אם אתם רוצים

  • לצאת מעבדות לחירות כלכלית,

  • להגשים את החלומות האישיים והעסקיים שלכם,

  • לממש יותר מערך החיים בקרבכם בצורה יוצאת מן הכלל

אני כאן לשירותכם.

רקע מקצועי

בשנת 2002, מיד עם סיום תואר ראשון במנהל עסקים, באוניברסיטת בן גוריון, מצאתי את עצמי פועל באופן עצמאי לטובת קידום עסקים ברמה של כתיבת תוכניות עסקיות, עזרה בשיווק ומיתוג של העסקים. מהר מאד הבנתי, שהצלחה שחיפשתי להבטיח ללקוחות שלי, אינה בהכרח תלויה, ולעתים כלל לא נמצאת, במישור של ייעוץ עסקי. איכות של תוכנית העסקית שהם קיבלו ואיכות הצבע של הלוגו שלהם, לא תמיד הבטיח את התוצאות שהם חיפשו להשיג.

מה שברב המקרים היה באמת חשוב וקריטי להצלחה של הלקוחות שלי הוא מידת הרצון שלהם להצליח,החשיבות ואפשרות שהם נותנים לעצמם לצמוח. באיזו מידה הם מאמינים בעצמם, באיזו מידה הם נחושים להשיג את המטרות שלהם ומאלו מניעים הם פועלים. לכך אני קורה אימון עסקי.

למעשה, באימון העסקי, אני פועל ועובד עם המערכת המנטלית של האדם ומאפשר לו, דרך שאלות שאני שואל והקשבה ערנית לתשובות שהוא נותן, ליצור בהירות ביחסים שלו בינו לבין עצמו. כשברור לנו מה אנחנו באמת רוצים, אנו מוצאים מהר מאד את התשובות גם לשאלות העסקיות שלנו.

גם אם ברצונכם לבנות תוכנית עסקית מנצחת, במיוחד היום בעידן של גוגל, אינכם עוד זקוקים ליועץ עסקי. כל מה שעליכם לעשות זה לחפש את הערך המתאים במנוע החיפוש הגדול בעולם וכנראה לא תופתעו לגלות את מיטב השטאנצים ממיטב היועצים העסקיים בעולם לתוכניות העסקיות. כל זה נמצא היום ברשת.

הבעיה לא במידע, אלא ברצון שלנו לחפש ולמצוא אותו.

בעלי עסקים ומנהלים שעוברים אצלי תהליכי אימון אישי ואימון עסקי, מחפשים מגוון רחב של פתרונות לדילמות וקונפליקטים העסקיים שלהם. לעתים, הבעיות נוצרות במישור האישי, אבל באופן ישיר או עקיף הם מזהים שיש לבעיות אלו גם השלכות לתפקוד האישי הנוכחי שלהם בעסק.

אתם מוזמנים לקרוא על מתודולוגיה של אימון אישי ואימון עסקי שאני משתמש בה במסגרת הטיפולים והאימונים שלי בדף מתודולוגיה – שיטות עבודה ואימון מקצועיות באתר. אם יש לכם שאלות או שאתם רוצים לקחת חלק בתהליך אימון בתפוח, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות האתר ואחזור אליכם תוך 2 ימי עסקים.