תפוח – יעוץ, אימון ופיתוח עסקי
התייעצו איתנו בחינם!

חכמת הקבלה

חכמת הקבלה

השם תפוח נוצר בהשראת חכמת הקבלה. התפוח מסמל תכונת ההשפעה והנתינה בנפש האדם ומסר של”ואהבת לרעך כמוך” של בני ישראל לאומות העולם.

ב-10 שנים אחרונות, אני לומד וגם מלמד חכמת הקבלה. בתקופה הזאת, עברתי עם עצמי מסלול משמעותי ורב עוצמה במיוחד, שכתוצאה ממנו גם חזרתי בתשובה. הרווח הגדול שלי מהדרך שעשיתי בשנים אלו בא לידי ביטוי באושר, הנאה ושמחת חיים שאני חווה ביני לבין עצמי. אני מאד מעריך, מודה ומוקיר את עצמי ואת הייקום על הדרך שעשיתי בשנים אלו. כמו שאומרים חז”ל, די לי בכך אפילו אם רק בשביל זה באתי לעולם הזה.

בשבילי חכמת הקבלה אינה תורה מיסטית בעלת משמעויות אזוטריות מעורפלות ופולמוס פילוסופי נשגב ועתיק יומין (זה גם זה, אבל לא רק :-). לחכמת הקבלה יש משמעות מעשית מאד בעיניי. שבשבילי יכולה להסתכם ב-3 עקרונות הבאים:

  • יכולת שליטה עצמית גבוהה,

  • יכולת נתינה ואהבת הזולת

  • ראיית התמונה הגדולה.

חכמת הקבלה, עצם התעסקות שלה נוגעת בדברים שורשיים ומופשטים של המציאות. ברמת הנפש, גוף האדם והעולם שבו אנחנו חיים. בתהליך אימון אישי או עסקי זה מאפשר לי:

  1. לגעת ברמת טיפול שורש בנקודות המעכבות או נקודות הייחודיות שיש למנהל או בעל עסק. כתוצאה מכך ליצור שינוי חד, ענייני וממוקד.

  2. ליצור שינוי בר קיימא – השינוי שמתאפשר באימון אישי או אימון עסקי איתי מוטמע באופן מובנה וייסודי. עקרון הקיימות חשוב במיוחד לאלו שחוו סדנאות שבהם הם השתתפו ולקחו משם המון “היי” ואנרגיה, אבל בפרק זמן של חודש חודשים, שנה שנתיים אחרי זה, השינוי נעלם כאילו לא היה.

  3. ליצור תהליכים שפותרים בעיות בפרקי זמן קצרים. הכוונה שתהליך אימון אישי או עסקי שתקחו בו חלק לעולם יהיה מוקצה לפרק זמן מוגדר מראש. מדובר בתהליך רך, מכיל ומאפשר. יחד עם זאת, הוא יהיה מספיק חד וענייני כדי להבטיח לכם הצלחה בפרקי זמן שקבענו לעצמנו.